סיור קולינרי – לאכול, להתפלל, לאהוב

סיור קולינרי - לאכול, להתפלל, לאהוב

סיור קולינרי בנאפולי, אוכל מיוחד והרבה אהבה ברחובות. סיור הליכה של 3-4 שעות

70€ לאדם, כולל טעימות
טעים במיוחד 3-4 שעות כ-2 קילומטר

עיר אחת, המון טעמים!

הסיור מתקיים בסמטאות הקסומות בלב נאפולי. נעצור במקומות אותנטיים לטעום מאכלים ייחודיים ומפתיעים כמו פיצה נאפולטנה, לימונצ'לו, גבינת מוצרלה, פסטות מעולות, מאפים מתוקים ייחודים ועוד הרבה.

מידע כללי

עלות: 70 יורו למשתתף. העלות כוללת את כל הטעימות והשתייה המוצעות לאורך הסיור. עלות לילד מתחת לגיל 14: 45 יורו. מספר משתתפים: עד 12 איש. משך הסיור: 3-4 שעות. שפת הדרכה: עברית. מתי מתקיים סיור: גללו למטה לראות את לוח השנה של הסיורים. הסיור לא מתאים לשומרי כשרות או צליאקים. צימחונים - יש מספר טעימות עם בשר, זה לא עיקר הסיור.

לאכול בחברה טובה

סיור קולינרי הוא זמן של כיף מכל הבחינות, בילוי בחברה טובה בנאפולי. עיר תוססת, עירנית וכמובן הטעמים המעולים והאיכותיים של העיר. הסיור נקרא על שם סרט משנת 2010 עם ג'וליה רוברטס, בו באחת הסצנות היא מבקרת בפיצרייה מפורסמת בנאפולי ונהנת מכל ביס, כמו שצפוי לנו.

מה נטעם

מאפים מתוקים, פסטות מיוחדות, גלידה, פיצה כמובן, פיצה מטוגנת, ליקר אופייני ועוד הרבה טעימות מפתיעות לאורך הסיור. מעבר למה שחייבים לטעום, נפגוש גם מאכלים ומקומות אותנטיים שלא תגיעו אליהם לבד. הטעימות ומקומות האוכל יכולים להשתנות מסיבות שונות על פי העונה או אילוצים אחרים.

מידע מפורט יותר

זה סיור הליכה כייפי, שמעורר את החושים וחושף אותנו לצד היפה של נאפולי. תוך כדי נפגוש את האנשים של העיר ונחווה אתם את חיי היום יום. מקסימום 12 משתתפים, קבוצה קטנה ואיכותית.

נשמע כיף? הרשמו עכשיו לסיור הקרוב!

סיורים נוספים

סיורים נוספים שעשויים לעניין אותכם

3 שעות

נאפולי בכיף

סיור בכיף עם השיאים של העיר. סיור הליכה של 3 שעות

הזמינו סיור
Comments are closed.
WhatsApp chat