נאפולי בקצב שלכם

"נאפולי היא אלף צבעים" (פינו דניאלה)

כ-3 שעות סיור רגלי סיור פרטי

להכיר את נאפולי כמו מקומי, מיועד לקבוצות גדולות

נאפולי מלאה בהפתעות ותגליות, זוהי עיר עם המון נקודות חן מיוחדות, שכונות אותנטיות, רחובות שוק, דוכני אוכל רחוב מעולים, אומנות ואדריכלות. בנאפולי יש את הכל, חלקו חבוי בין הסמטאות הצדדיות. הסיור יתוכנן יחדיו, אקשיב לרצונות שלכם ומתוכם אמליץ על מסלול ואתרים לבקר בהם. צרו קשר על מנת שנוכל לתאם ולתכנן מסלול יחדיו.

מותאם אישית

הסיור הוא בשבילכם, אני אביא את הידע וההכרות שלי עם העיר כדי לתת לכם חוויה שמתאימה בדיוק למה שמעניין אתכם.

להכיר את העיר

יש הרבה נקודות חמד נסתרות בנאפולי, בסיור פרטי יש גמישות ואפשרות לצאת מהמסלול המתוייר ולהציץ במקומות קצת יותר אותנטיים.

הדרכה בעברית בגובה העיניים

אספר סיפורים אמיתיים, מצחיקים ואישיים, בגובה העיניים, בפשטות ובהירות, אעביר לכם את הסיפור של העיר, כפי שאני מכיר ואוהב אותה.

פוקוס אוכל

סיור פרטי הוא הזדמנות מעולה לבקר בשוק או במקומות האוכל המעניינים ביותר. נשלב אותם במסלול וניקח את הזמן להנות מהעושר הקולינרי שיש לנאפולי להציע.

נשמע כיף? הרשמו עכשיו לסיור הקרוב!

אזורים בנאפולי שכדאי לבקר

מסלול הסיור יקבע ביחד אתכם, יש גורמים שונים שכדאי לקחת בחשבון: מה מעניין אתכם, כמה זמן אתם בנאפולי ומה הרכב המשתתפים. לפי המידע שתעבירו לי, אמליץ על מסלול במיוחד בשבילכם. את נאפולי אפשר לחלק לשלושה אזורים, אפשר וכדאי לבקר בשלושתם בסיור אחד, לכל אזור אופי קצת אחר.

כיכר פלבישיטו
הכיכר המרכזית של העיר, באזור שלה נמצאים מבני הציבור החשובים והמיוחדים של העיר – הארמון, תיאטרון סאן קרלו, הטירה של אנז’ו, ועוד. באזור הזה בעיקר מכירים את ההיסטוריה של נאפולי בתקופה העתיקה והמודרנית, נהנים מהיופי המלכותי של העיר ומנקודות יפות להצטלם.
הרובע הספרדי
פשע, עוני ותרבות אורבנית. נאפולי בלי להתנצל, אזור אותנטי ומיוחד מלא בסמטאות צרות וכביסה מתנפנפת, עוד באזור, שוק פינאסקה הצבעוני.
המרכז ההיסטורי
העיר העתיקה, הלב של נאפולי. היסטוריה, אוכל ופולקלור. כל מה שמיוחד בנאפולי מתרכז באזור הזה: אומנות, פיצריות מפורסמות, סמטאות נסתרות, אמונות טפלות וחיי לילה.

הפתעות ופינות מחמד רבות נוספות מחכות לנו בדרכנו 🙂

מידע שימושי על הסיור

תדירות: לפי הזמנה.

שפת ההדרכה: עברית

עלות: הסיור מיועד לקבוצה של מעל 8 משתתפים, צרו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר.

הסיור מתקיים בכל מזג אוויר, נתאים את המסלול בהתאם לתחזית. בקיץ עלול להיות חם מאוד, חשוב להיות מוכנים ולהצטייד עם כובע ומים.

בחורף עלול לרדת גשם, הסיור מתקיים גם בגשם, נבלה יותר במקומות סגורים, אבל רצוי להתלבש היטב ולהצטייד במטריה.

אפשר לקיים את הסיור עם כסא גלגלים או קלנועית, ברוב האזורים שנהיה יש תנועה מעטה, וניתן להגיע ממקום למקום ללא מדרגות, אנא ידעו אותי מראש לגבי זה.

אני תמיד מנסה לעניין ילדים ולערב אותם, בסיור פרטי יש יותר מקום להפעלות ולמשחקים אופיינים לנאפולי שישולבו לאורך הסיור.

על פי אופי הביקור שלכם בעיר, נקבע מסלול ואת המקום המומלץ להתחיל, זה יכול להיות המלון שלכם, מיקום עם חנייה נוחה לרכב או מיקום מרכזי אחר בעיר.

הרשמה לסיור פרטי.

סיור פרטי בנאפולי
ליאור בחור מקסים ומעניין, אירגן לנו סיור פרטי למשפחה של 7 איש הורים ו 5 בגילאי 17-28 שכלל ביקור במקומות היסטוריים, וקולינאריים ולימד אותנו על התרבות המקומית. ממליצה בחום כולם נהננו!
נינה שוהם
מאוד מאוד נהנו, היה כיף איתך ליאור, תודה על הסיור, הכרנו עיר מיוחדת ומפתיעה בזכותך
ירדנה מלאכי

סיורים נוספים

סיורים נוספים שעשויים לעניין אותכם

3 שעות

בונג'ורנו פרינצ'יפסה

סיור הכרות עם נאפולי, הנסיכה של הדרום. סיור הליכה של 3 שעות

הזמינו סיור
Comments are closed.
WhatsApp chat