סיור פרטי בנאפולי

נאפולי בקצב שלכם

"נאפולי היא אלף צבעים" (פינו דניאלה)

200€/החל מ
כ-3 שעות סיור רגלי סיור פרטי

להכיר את נאפולי כמו מקומי, מיועד לקבוצות גדולות

נאפולי מלאה בהפתעות ותגליות, זוהי עיר עם המון נקודות חן מיוחדות, שכונות אותנטיות, רחובות שוק, דוכני אוכל רחוב מעולים, אומנות ואדריכלות. בנאפולי יש את הכל, חלקו חבוי בין הסמטאות הצדדיות. הסיור יתוכנן יחדיו, אקשיב לרצונות שלכם ומתוכם אמליץ על מסלול ואתרים לבקר בהם. צרו קשר על מנת שנוכל לתאם ולתכנן מסלול יחדיו.

מותאם אישית

אני אביא את הידע וההכרות שלי עם העיר כדי לתת לכם חוויה שמתאימה בדיוק למה שמעניין אתכם. הסיור מתאים בעיקר לקבוצת חברים, משפחה גדולה או קבוצה מאורגנת.

אזורים בנאפולי שכדאי לבקר

מסלול הסיור יקבע ביחד אתכם, יש גורמים שונים שכדאי לקחת בחשבון: מה מעניין אתכם, כמה זמן אתם בנאפולי ומה הרכב המשתתפים. לפי המידע שתעבירו לי, אמליץ על מסלול במיוחד בשבילכם.

הדרכה בעברית בגובה העיניים

הסיור מועבר על ידי- ליאור, ישראלי שחי בדרום איטליה מספר שנים. אספר סיפורים אמיתיים, מצחיקים ואישיים, בגובה העיניים, בפשטות ובהירות, אעביר לכם את הסיפור של העיר, כפי שאני מכיר ואוהב אותה.

פוקוס אוכל

סיור פרטי הוא הזדמנות מעולה לבקר בשוק או במקומות האוכל המעניינים ביותר. נשלב אותם במסלול וניקח את הזמן להנות מהעושר הקולינרי שיש לנאפולי להציע.

נשמע כיף?

מידע שימושי על הסיור

תדירות: לפי הזמנה.

שפת ההדרכה: עברית

עלות: הסיור מיועד לקבוצה של מספר משתתפים, צרו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר, העלות מתחילה מ- 200 אירו לסיור. מספר ימים לפני הסיור, תשלח אליכם בקשה לתשלום על מחצית מן הסכום. 

הסיור מתקיים בכל מזג אוויר, נתאים את המסלול בהתאם לתחזית. בקיץ עלול להיות חם מאוד, חשוב להיות מוכנים ולהצטייד עם כובע ומים.

בחורף עלול לרדת גשם, הסיור מתקיים גם בגשם, נבלה יותר במקומות סגורים, אבל רצוי להתלבש היטב ולהצטייד במטריה.

אפשר לקיים את הסיור עם כסא גלגלים או קלנועית, ברוב האזורים שנהיה יש תנועה מעטה, וניתן להגיע ממקום למקום ללא מדרגות, אנא ידעו אותי מראש לגבי זה.

אני תמיד מנסה לעניין ילדים ולערב אותם, בסיור פרטי יש יותר מקום להפעלות ולמשחקים אופיינים לנאפולי שישולבו לאורך הסיור.

על פי אופי הביקור שלכם בעיר, נקבע מסלול ואת המקום המומלץ להתחיל, זה יכול להיות המלון שלכם, מיקום עם חנייה נוחה לרכב או מיקום מרכזי אחר בעיר.

הרשמה לסיור פרטי.

סיור פרטי בנאפולי
ליאור בחור מקסים ומעניין, אירגן לנו סיור פרטי למשפחה של 7 איש הורים ו 5 בגילאי 17-28 שכלל ביקור במקומות היסטוריים, וקולינאריים ולימד אותנו על התרבות המקומית. ממליצה בחום כולם נהננו!
נינה שוהם
מאוד מאוד נהנו, היה כיף איתך ליאור, תודה על הסיור, הכרנו עיר מיוחדת ומפתיעה בזכותך
ירדנה מלאכי

סיורים נוספים

סיורים נוספים שעשויים לעניין אותכם

3 שעות

בונג'ורנו פרינצ'יפסה

סיור הכרות עם נאפולי, הנסיכה של הדרום. סיור הליכה של 3 שעות

הזמינו סיור
2 שעות

פומפיי

בחזרה לעבר, סיור הליכה בעברית בפומפיי

הזמינו סיור
3 שעות

סיור קולינרי

ממש טעים בנאפולי!

הזמינו סיור
Comments are closed.
WhatsApp chat