נאפולי בכיף

נאפולי בכיף

סיור קיץ בנאפולי הצבעונית סיור הליכה של 3 שעות

30€/למבוגר
כ-3 שעות סיור רגלי

נאפולי בכיף!

כל הטוב של נאפולי בסיור כייפי של שלוש שעות. סיור שמתואם לאווירה הצבעונית של העיר, המקומות היפים ביותר, קצב נעים ורגוע, פשוט להנות מהיופי והשפע של העיר בכיף.

מידע כללי

עלות: מבוגר: 30 יורו ילדים: 18 יורו מתי מתקיים סיור: גללו מטה ללוח השנה וראו באילו ימים מתקיים סיור משך הסיור: 3 שעות. שפת הדרכה: עברית. מקום תחילת הסיור: על יד הטירה "קסטל נואובו", במרכז העיר וקרוב לנמל אוניות הקרוז, מקום מפגש מדויק ישלח אליכם לאחר ההרשמה. מקום סיום הסיור: רחוב טולדו

מידע כללי עוד יותר

זהו סיור הליכה, משתתפים שונים נרשמים וכך נוצרת קבוצה. מרחק הליכה בסיור: כ- 4 ק"מ. הסיור כולל מעט טעימות של אוכל מקומי אבל זה לא סיור קולינרי בהגדרה. ניתן לקיים את הסיור עם כיסא גלגלים. הסיור מתקיים בכל מזג אוויר אלא אם כן מתפרסמת אזהרת מזג אוויר של השירות המטאורולוגי.

אתרים היסטוריים

מבני ציבור מרשימים, טירה, ארמון ועוד, כל אלו נמצאים בנאפולי ומספרים את סיפורה של העיר לאורך השנים. נאפולי היתה פעם עיר בירה של ממלכה, והשרידים לתקופה הזו נמצאים עדיין ברחובות העיר.

ביקור שהוא כיף

סיור שהמטרה העיקרית שלו הוא זמן של כיף, לראות את המקומות המיוחדים ביותר, להנות מהעיר והייחוד שלה, לטעום מהאוכל המיוחד שלה ולבלות זמן איכות ביחד.

הדרכה בעברית בגובה העיניים

הסיור מועבר על ידי - ליאור, אני ישראלי שחי בדרום איטליה מספר שנים. אספר סיפורים אמיתיים, מצחיקים ואישיים, בגובה העיניים, בפשטות ובהירות, אעביר לכם את הסיפור של העיר, כפי שאני מכיר ואוהב אותה.

המלצות אוכל וטעימות

נאפולי היא מלכת המטבח האיטלקי, והאוכל הוא חלק בלתי נפרד מהעיר. נכיר המון מנות מיוחדות לנאפולי ויהיו לכם הזדמנויות לטעום מטעמים מעולים במקומות הטובים ביותר בעיר.

  • התשלום לסיור נעשה בזמן ההזמנה. זכאות להנחה רק למשלמים בזמן ההזמנה עד סוף מרץ 2024.
  • ביטול השתתפות – ביטול השתתפות עד 24 שעות לפני מועד הסיור – יוחזר הסכום המלא.
  • ביטול השתתפות פחות מ- 24 שעות לפני קיום הסיור החזר על סך 50%.
  • אי הגעה – חיוב מלא.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את מועד הסיור, או לבטל את הסיור מכל סיבה שהיא. במידה והסיור יבוטל או המועד החלופי לא יתאים לכם, תוחזר לכם עלות הסיור במלואה. 

נשמע כיף?

מסלול הסיור

בסיור נבקר ברוב האתרים המפורסמים של נאפולי, כמו גם בכמה וכמה פינות חמד נסתרות, אותן אשמח לחלוק עמכם. נאפולי היא עיר עשירה למדי מבחינה תרבותית, ואנו ניגע במכמניה בכל תחום - פולקלור, מוזיקה, אמנות, היסטוריה, אוכל ועוד.

טירת קסטל נואובו
הטירה החדשה שהיא די ישנה, הכל יחסי. עוד נדבר על מלכים וקנוניות ומה זה המבנה הזה על הגיבעה שרואים מכל מקום בעיר ואיך אפשר להגיע אליו.
גלריית אומברטו הראשון
מרכז קניות יפיפה ועתיק, יהדות נאפולי ותחילתה של איטליה המודרנית. נבקש משאלות שרק בנאפולי נענות.
כיכר פלבישיטו
הארמון, הכנסייה ואיחוד איטליה. הכיכר המרכזית של העיר, הפוטוגנית ביותר, כיכר משאל העם על שם המשאל שהתחיל את ההיסטוריה המודרנית של נאפולי ואיטליה. בין לבין עוד נדבר על הדיאלקט הנאפוליטני, הפיצה המפורסמת בעולם, מנהגי קפה ובית הקפה גמברינוס, וגם על החברה הגאונה שלי.
רחוב טולדו
רחוב הקניות המרכזי של העיר. למה שם ספרדי במרכז נאפולי? בין לבין נראה איפה כדאי לאכול מאפים מתוקים, ונלמד איך אומרים כרמלית בנאפולי.
הרובע הספרדי
כביסה, סלים יורדים עם חבל מהקומה הרביעית ואין קסדות לאופנועים. מה מיוחד ברובע הספרדי ולמה הוא נקרא כך? בין לבין – פשע, עוני, דת וארגנטינאי אחד אהוב כמו אל (מרדונה).

הרשמה לסיור: בחרו את התאריך בו מתקיים סיור.  לאחר ההרשמה יגיע אליכם מייל אישור עם כל הפרטים לסיור. אם אין סיור בתאריך או השעה שאתם מעוניינים, בדקו כאן לתאריכי ושעות סיורים נוספים. 

היה כיף מהנה נעים ומועיל לסייר איתך. מעבר לידע ולהכרות עם דרכיה של נאפולי אתה אדם אדיב חייכן ונעים וזה יתרון עצום. תודה
אסתר ודב סיני, רעננה.
סיור נפלא. בסה"כ 3 שעות ואחרי אתה מרגיש שאתה מכיר את העיר כאילו אתה כבר נמצא בה שבוע... ליאור מדריך מצוין עם המון ידע. מומלץ!
יואב גואל

סיורים נוספים

סיורים נוספים שעשויים לעניין אותכם

Sorry, no results were found.
Comments are closed.
WhatsApp chat