העיר העתיקה: חיים, מוות וניסים

העיר העתיקה - חיים, מוות וניסים

סיור הכרות עם הלב של נאפולי, סיור הליכה של 3 שעות

23€/למבוגר
כ-3 שעות סיור רגלי ילדים עד גיל 18 חינם

חיים, מוות וניסים

אוהבת לא אוהבת, נאפולי היא עיר אמביוולנטית וייחודית. מעבר לכל מה שחשבתם או שמעתם על העיר, במשך אלפי שנים חיים כאן אנשים שאהבו, האמינו, ייצרו וחלמו. הם השאירו מורשת אנושית ייחודית ומרתקת. אין עוד מקום כמו נאפולי בעולם, אני מזמין אתכם לגלות.

מידע כללי

עלות: 23 יורו למשתתף מעל גיל 18. מתחת לגיל 18 ללא עלות. התשלום במזומן בסיור עצמו משך הסיור: 3 שעות שפת הדרכה: עברית

מידע כללי עוד יותר

זהו סיור הליכה, משתתפים שונים נרשמים וכך נוצרת קבוצה. מרחק הליכה בסיור: כ- 4 ק"מ. יהיו הזדמנויות לאורך הסיור לטעום ולנסות אוכל מקומי 'על הדרך'. מקום תחילת הסיור: כיכר דנטה Dante, במרכז העיר. מקום מפגש מדויק ישלח אליכם לאחר ההרשמה. מקום סיום הסיור: פיאצה ג'זו נואובו Gesu Nuovo

מסלול הסיור

הסיור הוא במרכז ההיסטורי של נאפולי - Centro Storico. אזור ששומר על אופיו מהקמת העיר - חמש מאות לפני הספירה. זהו אזור קסום עם המון סמטאות קטנות ופינות נחבאות. נתרכז ברחובות האופיניים לנאפולי ה"דקומאני" - ספקאנאפולי וויה טריבולני. בין לבין, נראה את הקתדרלה, סמטת חג המולד, ציורי קיר מפורסמים של העיר, פיאצות יפייפיות ועוד.

הדרכה בעברית בגובה העיניים

הסיור מועבר על ידי - ליאור, אני ישראלי שחי בדרום איטליה מספר שנים. אספר סיפורים אמיתיים, מצחיקים ואישיים, בגובה העיניים, בפשטות ובהירות, אעביר לכם את הסיפור של העיר, כפי שאני מכיר ואוהב אותה.

המלצות אוכל וטעימות

נאפולי היא מלכת המטבח האיטלקי, והאוכל הוא חלק בלתי נפרד מהעיר. נכיר המון מנות מיוחדות לנאפולי ויהיו לכם הזדמנויות לטעום 'על הדרך' מטעמים מעולים במקומות הטובים ביותר בעיר. אם זאת, זהו לא סיור קולינרי, הטעימות הן של מנות אוכל רחוב בתצוגה, לוקחים ואוכלים תוך כדי.

הסיור מתקיים בחודש דצמבר 2022 בלבד, ברוב ימי חמישי ושבת. הסיור מתחיל בשעה 10:00 ומסתיים בשעה 13:00.

היה כיף מהנה נעים ומועיל לסייר איתך. מעבר לידע ולהכרות עם דרכיה של נאפולי אתה אדם אדיב חייכן ונעים וזה יתרון עצום. תודה
אסתר ודב סיני, רעננה.
סיור נפלא. בסה"כ 3 שעות ואחרי אתה מרגיש שאתה מכיר את העיר כאילו אתה כבר נמצא בה שבוע... ליאור מדריך מצוין עם המון ידע. מומלץ!
יואב גואל

סיורים נוספים

סיורים נוספים שעשויים לעניין אותכם

3 שעות

בונג'ורנו פרינצ'יפסה

סיור הכרות עם נאפולי, הנסיכה של הדרום. סיור הליכה של 3 שעות

הזמינו סיור
Comments are closed.
WhatsApp chat