פומפיי – בחזרה לעבר

בחזרה לעבר - פומפיי

סיור הליכה בעברית בפומפיי

23€/למבוגר, לא כולל כניסה לאתר הארכאולוגי עצמו
כ-2 שעות סיור רגלי

העיר שקפאה בזמן

פומפיי היא עיר רומאית שנחרבה ב- 79 לספירה על ידי ההתפרצות של הר הגעש וזוב, אותו אפשר לראות מכל מקום במפרץ נאפולי. אין עוד מקום בעולם בו ניתן לחוות ולראות את חיי היום יום של הרומאים כמו בפומפיי. העיר, עם כל המשתמע מכך- רחובות, בתים, אנשים, חיות, מקדשים, חנויות ועוד, התכסו באבק הגעשי ונחשפים לעיני העולם המודרני באתר הארכאולוגי הגדול והמרשים הזה. זה יהיה ביקור שלא תשכחו לעולם וישאיר עליכם רושם שתיקחו אתכם עוד הרבה ימים.

מידע כללי על הסיור

שפת הדרכה: עברית. מדריך הסיור הוא סטפנו, איטלקי דובר עברית עם המון סיורים מוצלחים מאחוריו. עלות: 23 אירו למבוגר מעל גיל 18. 10 אירו לילד בין הגילאים 10-18 מתחת לגיל 10- ללא עלות. העלות אינה כוללת דמי כניסה לאתר הארכאולוגי עצמו. משך הסיור: 2 שעות

סטפנו המדריך

סטפנו נולד בסורנטו, הוא מדריך בפומפיי כבר מעל לשלושים שנה. בשנות התשעים הוא בא לישראל כדי ללמוד עברית ולפתח את אפשרויות ההדרכה שלו. סגנון ההדרכה השמח, השוטף והמעמיק, הקנו לו מעמד כמדריך אהוב וידוע בקרב הישראלים.

מידע כללי עוד יותר

זהו סיור הליכה שפתוח להרשמה לכולם. מקום תחילת הסיור: Piazza Porta Marina, מקום מפגש מדוייק ישלח אליכם לאחר התשלום והרשמה. מרחק הליכה בסיור: כ- 3 ק"מ. בקבוצה מעל 15 איש, כל משתתף יקבל סט אוזניות שמע. הסיור מתקיים בכל מזג אוויר. מידע נוסף ופירוט מופיע בהמשך העמוד, גללו הלאה כדי לגלות.

הדרכה בעברית בגובה העיניים

יותר מהכל, פומפיי מרתקת כי היא משקפת לנו את חיי היום יום של האנשים שחיו בה. הסיור של סטפנו משלב בין ידע היסטורי אמיתי שמתגלה בין ההריסות ובין האנשים שזה היה ביתם. האופה, העבד ובעל הנכסים, כל אלו חיו בפומפיי ושרידים של חייהם ניתן לראות בכל פינה. בסיור נבקר בבית מרחץ, מקדשים, בתים של עשירים, נלמד על מערכות המים ונכיר את מערכת הרחובות, הפורום ועוד.

מידע שימושי על הסיור

זהוא סיור קבוצתי, אנשים שונים יכולים להרשם אליו.

שפת ההדרכה: עברית

עלות:
23 אירו למבוגר מעל גיל 18.
10 אירו לילד בין הגילאים 10-18
מתחת לגיל 10- ללא עלות.

העלות אינה כוללת דמי כניסה לאתר הארכאולוגי.

דמי כניסה לאתר הארכאולוגי: 16 יורו למבוגר מעל גיל 18, מתחת לגיל 18 ללא עלות. יש הנחות שונות, בעיקר לאזרחים אירופים, בדקו באתר האינטרנט של פומפיי.

כרטיס כניסה לאתר הארכאולוגי עצמו – לאחר ההרשמה, אנו נשלח לכם הוראות קניית כרטיסי כניסה לאתר עצמו.

נקודת התחלה וסיום: Piazza Porta Marina Superiore. במייל אישור ההרשמה ישלח אליכם מידע מדויק על מקום המפגש.  

מרחק הליכה בסיור: כ- 3 ק"מ. משטח ההליכה בפומפיי מאתגר.

  • התשלום לסיור נעשה בזמן ההזמנה.
  • ביטול השתתפות – ביטול השתתפות עד 24 שעות לפני מועד הסיור – יוחזר הסכום המלא פחות 3 אירו לכרטיס (כרטיס = משתתף משלם), זוהי עמלת ביטול.
  • ביטול השתתפות פחות מ- 24 שעות לפני קיום הסיור או אי הגעה- חיוב מלא.

לאחר ההרשמה, נשלח לכם הוראות איך כדאי לקנות כרטיס כניסה לאתר הארכאולוגי עצמו והוראות הגעה למקום המפגש.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את מועד הסיור, או לבטל את הסיור מכל סיבה שהיא. במידה והסיור יבוטל או המועד החלופי לא יתאים לכם, תוחזר לכם עלות הסיור במלואה. אין לנו יכולת להחזיר את עלות כרטיס הכניסה לאתר הארכאולוגי.

פומפיי היא אתר ארכאולוגי גדול מאוד, יש לה מספר שערים/ כניסות. אנחנו ניפגש על יד הכניסה לאתר שנקראת Porta Marina Superiore כאן, קרוב לתחנת הרכבת Pompei Scavi

ברכב: על יד הכניסה הראשית לאתר ומקום המפגש לסיור יש מספר חניות בתשלום, לינק בגוגל מפות לחנייה מומלצת וזולה יחסית (10 יורו ליום בעונה). החנייה נמצאת כעשר דקות הליכה ממקום המפגש.

ברכבת מנאפולי או סורנטו

רכבת Circumvesuviana, לוח זמנים כאן. תחנת הירידה היא Pompeii Scavi.

מנאפולי ברכבת – תחנת העלייה נקראת גריבלדי Garibaldi, תחנת הירידה היא Pompeii Scavi, מקום המפגש לסיור נמצא כשלוש דקות הליכה מתחנת הרכבת. תחנת העלייה – גריבלדי נמצאת בקומה התחתונה (1-) של תחנת הרכבת המרכזית של נאפולי (Napoli Centrale), קרוב לתחנת גריבלדי של קו 1 של המטרו.

אוטובוס

חברת Tramvia ו – City Sightseeing מקיימות שירות שאטל לאתרים שונים באזור נאפולי וגם לפומפיי, כרטיסים שעות ועלויות ניתן לראות באתר של החברות.

הסיור אינו קשה פיזית, כל אדם בעל כושר בסיסי יוכל לקיים אותו.

נגישות: פומפיי לא מאוד מונגשת ולכן גם הסיור מוגבל מהבחינה הזו, צרו קשר במידה ואתם מעוניינים לקבל עוד מידע.

עלות:
23 אירו למבוגר מעל גיל 18.
10 אירו לילד בין הגילאים 10-18
מתחת לגיל 10- ללא עלות.
העלות אינה כוללת דמי כניסה לאתר הארכאולוגי עצמו.

פומפיי יכולה להיות מרתקת לילדים. הסיור בעברית מתאים להם ויעניין אותם. 

הסיור מתקיים בכל מזג אוויר. בקיץ חם מאוד בפומפיי, הערכו בהתאם עם כובעים, הגנה מהשמש ומים קרים. בחורף עלול להיות גשום, התלבשו היטב והצטיידו במטרייה.

הרשמה לסיור: בחרו את תאריך בו מתקיים סיור. יש סיור אחד בלבד במועד המסומן, שעת ההתחלה היא לרוב 16:00, שעת סיום 18:00, אלא אם כן מצויין אחרת.

סיורים נוספים

סיורים נוספים שעשויים לעניין אותכם

3 שעות

בונג'ורנו פרינצ'יפסה

סיור הכרות עם נאפולי, הנסיכה של הדרום. סיור הליכה של 3 שעות

הזמינו סיור
3 שעות

סיור קולינרי

ממש טעים בנאפולי!

הזמינו סיור
Comments are closed.
WhatsApp chat