בארי – סיור פרטי

בארי - סיור פרטי

השער האיטלקי למזרח סיור הליכה של כשלוש שעות

כשלוש שעות סיור רגלי צרו קשר להצעת מחיר

בארי בירת מחוז פוליה

בארי הנעימה בה אף אחד הוא לא זר. עם המרכז העתיק בו נראה שהזמן עמד מלכת, סמטאות וחצרות פנימיות, נשים מכינות פסטה ברחוב, כנסיות יפות ונקודות תצפית על הים והנמל, עיר שכיף לשוטט בה ביחד.

מידע כללי

עלות: צרו קשר להצעת מחיר התשלום במזומן, משך הסיור: כשלוש שעות, שפת הדרכה: עברית מדריכה: בפוליה ובארי המדריכה היא מאיה, ישראלית שגרה במחוז מעל שנתיים, הדרכה מעולה ממדריכה מקומית. הסיור מתקיים במרכז העתיק של בארי. הוא כולל את האטרקציות העיקריות, הכנסיות, החומה ונקודות התצפית, רחוב הפסטה המפורסם ועוד הרבה נקודות נסתרות שנכיר לכם (אפילו על סנטה קלאוס נדבר) לאורך הסיור אפשר לעצור לטעימות בנקודות מומלצות.

אתרים היסטוריים וסיור באווירה טובה

טיילת ותצפית נהדרת, כנסיות מפורסמות, טירה, כל אלו נמצאים בבארי ומספרים את סיפורה של העיר לאורך השנים. בארי היא בירת מחוז פוליה והשער למזרח הים התיכון (ירושלים למשל) של איטליה מהתקופה העתיקה. שיטוט מהנה בסמטאות, לראות את המקומות המיוחדים ביותר, לספוג את העיר והייחוד שלה, לטעום מהאוכל יוצא הדופן ולבלות זמן איכות ביחד.

היה כיף מהנה נעים ומועיל לסייר איתך. מעבר לידע ולהכרות עם דרכיה של נאפולי אתה אדם אדיב חייכן ונעים וזה יתרון עצום. תודה
אסתר ודב סיני, רעננה.
סיור נפלא. בסה"כ 3 שעות ואחרי אתה מרגיש שאתה מכיר את העיר כאילו אתה כבר נמצא בה שבוע... ליאור מדריך מצוין עם המון ידע. מומלץ!
יואב גואל

סיורים נוספים

סיורים נוספים שעשויים לעניין אותכם

3 שעות

נאפולי בכיף

סיור בכיף עם השיאים של העיר. סיור הליכה של 3 שעות

הזמינו סיור
Comments are closed.
WhatsApp chat